Wójciech Górnik i Kajetan Wojsyk nie są już zastępcami dyrektora w CSIOZ

Udostępnij:
Jak dowiedział się "Menedżer Zdrowia", odwołano Wojciecha Górnika, zastępcę dyrektora do spraw informacji i współpracy z regionami i dr. inż. Kajetana Wojsyka, zastępcę dyrektora do spraw bezpieczeństwa i współpracy międzynarodowej.
Do poniedziałku (26 marca) Marcin Węgrzyniak, dyrektor Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia miał trzech zastępców, czyli Wojciecha Górnika, Kajetana Wojsyka i Pawła Masiarza, zastępcę do spraw teleinformatycznych.

Dwóch już nie pracuje na tym stanowisku w placówce.

Prace stracił Wojciech Górnik. Zastępca do tej pory kontrolował wydział informacji i współpracy z regionami oraz samodzielnego stanowiska pracy pełnomocnika do spraw kontroli zarządczej.

Odwołano także Kajetana Wojsyka, który nadzorował wydział administracyjny, wydział badań, analiz i współpracy międzynarodowej, wydział obsługi prawnej, wydział zamówień publicznych oraz samodzielnego stanowiska pracy pełnomocnika do spraw zarządzania bezpieczeństwem.

Na stanowisku pozostał Paweł Masiarz. Kontroluje wydział eksploatacji systemów teleinformatycznych i wydział rozwoju systemów teleinformatycznych.

Wkrótce CSIOZ zatrudni drugiego zastępcę. Będzie odpowiedzialny za utrzymanie systemów.

Przeczytaj także: "Cieszyński: Dzięki P1 w systemie pojawi się 700 milionów złotych".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.