Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Dr n. med. Maria Maślińska została Redaktorem Naczelnym czasopisma Reumatologia

Redaktor: Anna Soboń |Data: 08.10.2020
 
 
Dr n. med. Marek Tombarkiewicz, Dyrektor Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, poinformował o zmianie redaktora naczelnego czasopisma Reumatologia
Na stanowisku Redaktora Naczelnego, Pani Doktor Maria Maślińska zastąpi Profesora Eugeniusza J. Kuchara, który został zaproszony do dalszego wspierania czasopisma w charakterze członka Rady Naukowej.

Doktor Maria Maślińska od wielu lat związana jest z czasopismem Reumatologia, gdzie pełniła funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Ma duże doświadczenie i przygotowanie merytoryczne. Jest osobą czynnie zaangażowaną w wydawanie i rozwój czasopisma. Jej olbrzymie zaangażowanie jest znane wszystkim interesującym się czasopismem osobom.

Podczas tej zmiany, najważniejsza pozostaje wartość naukowa czasopisma, jako platforma wymiany wiedzy, umożliwiająca ewaluację naukową wszystkim zainteresowanym naukowcom i klinicystom.
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe