Wyślij
Udostępnij:
 
 

I Międzynarodowa Konferencja Badania Kliniczne to MY!

Redaktor: Karolina Gawarzewska |Data: 10.08.2021
 
 
Konferencja odbędzie się 18 września 2021 r. i jest organizowana przez Akademię Leona Koźmińskiego. Celem wydarzenia jest przekazanie najnowszej wiedzy dotyczącej nowoczesnych technologii oraz metodologii wykorzystywanych podczas planowania oraz prowadzenia badań klinicznych. Porównanie narzędzi wykorzystywanych w badaniach na całym świecie do różnorodnych celów, takich jak analiza danych, rekrutacja pacjentów czy zarządzanie badaniem, umożliwi zwiększenie świadomości rynku oraz wdrożenie najnowszych rozwiązań do codziennej pracy.
Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom, a zarazem zachowując wszystkie panujące restrykcje, konferencja zostanie przeprowadzona w systemie hybrydowym. W murach akademii będziemy gościć maksymalną dopuszczalną liczbę uczestników, a pozostałych zaprosimy do udziału online wspartego wykorzystaniem oprogramowania do organizowania wydarzeń w takiej formule. Dzięki temu każda osoba zainteresowana poruszanymi tematami będzie mogła wysłuchać ich w preferowanej oraz możliwej dla siebie formie z dowolnego miejsca na świecie.

Organizatorzy stawiają na innowację, nowoczesne technologie oraz współczesne metody pracy i zarządzania. Rok 2020 w szczególny sposób pokazał, że wciąż istnieje duża przestrzeń do działania oraz rozwoju. Trzeba coraz odważniej sięgać po narzędzia i metody, jakich do tej pory specjaliści nie byli pewni, a zaproszeni goście udowodnią, że nie należy się ich obawiać. Prelegenci reprezentujący międzynarodowe firmy i organizacje przedstawią już wdrażane rozwiązania oraz podzielą się swoimi praktycznymi doświadczeniami.

Grupą docelową konferencji są pracownicy różnych sektorów rynku badań klinicznych.

Konferencja będzie składać się z 4 głównych bloków:

Innowacyjne terapie w badaniach klinicznych – pojawi się temat dotyczący rozwiązań, które dopiero pojawiają się na widnokręgu możliwości terapeutycznych, ale mają już zdecydowanie namacalne kształty.

Zarządzanie projektami w badaniach klinicznych – podczas bloku zostaną przedstawione merytoryczne oraz praktyczne informacje dotyczące najnowszych trendów w metodologii zarządzania projektami. Wykładowcami będą osoby doświadczone w zarządzaniu projektami oraz eksperci w dziedzinie badań klinicznych.

Badania Kliniczne w Wielkiej Brytanii – w ramach bloku współorganizowanego przez Ambasadę Brytyjską w Warszawie oraz UK Science and Innovation Network zostaną zaprezentowane brytyjskie doświadczenia oraz możliwości międzynarodowej współpracy w zakresie badań klinicznych.

Market nowoczesnych technologii – blok będzie składał się z licznych, krótkich prezentacji założycieli firm oraz start-upów, twórców narzędzi, aplikacji oraz programów wspomagających projektowanie oraz prowadzenie badań klinicznych.

REJESTRACJA ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI: https://bit.ly/Badania_kliniczne_to_MY_2021
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.