Wyślij
Udostępnij:
 
 
Forum Medycyny Paliatywnej odbędzie się 22-23 listopada w Warszawie

Jak rozwiązać najbardziej kluczowe problemy dotyczące opieki paliatywnej w Polsce?

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 08.11.2019
 
 
Sesje panelowe dotyczące problemów opieki paliatywnej oraz współpracy interdyscyplinarnej – medycyny paliatywnej i onkologii, obchody jubileuszu 10-lecia czasopisma Medycyna Paliatywna oraz walne zebranie PTMP - to wszystko odbędzie się podczas tegorocznego Forum Medycyny Paliatywnej, które odbędzie się 22-23 listopada w Warszawie.
Podczas wydarzenia zostaną poruszone najbardziej kluczowe problemy dotyczące opieki paliatywnej w Polsce. Uczestnicy wysłuchają wykładów na tematy m.in. postępu wiedzy i rozwoju technologii, bezsenności i przewlekłych nudności u chorych w opiece paliatywnej, płaszczyzny współpracy medycyny paliatywnej i onkologii i wielu innych. Zachęcamy do zapoznania się z programem szczegółowym, dostępnym pod adresem: www.termedia.pl/Konferencja-Forum-Medycyny-Paliatywnej-2019-Program-szczegolowy,1080,6921.html.

Kierownikami naukowymi konferencji są dr n. med. Aleksandra Ciałkowska-Rysz oraz dr n. med. Tomasz Dzierżanowski. Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy sprawują: Zakład Medycyny Paliatywnej Katedra Onkologii UM w Łodzi, Oddział Medycyny Paliatywnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz Polskie Towarzystwo Medycyny Paliatywnej.

Od 18 listopada wzrastają opłaty rejestracyjne, nie czekaj i zarejestruj się już teraz, przez panel rejestracyjny: https://www.termedia.pl/Konferencje/r?e=1080&l=1.
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe