Wyślij
Udostępnij:
 
 

NFZ, Medicover i LUX MED szukają start-upów do współpracy przy wprowadzaniu cyfrowych rozwiązań

Autor: Bartosz Zielonacki |Data: 26.08.2019
 
 
NFZ oraz Medicover i LUX MED przygotowały wyzwania na Digital Health Hackathon. Konkurs odbędzie się w Trójmieście 18 i 19 września 2019 r. w ramach Forum e-Zdrowia. Udział w Hackathonie to realna szansa dla małych firm na współpracę z kluczowymi instytucjami obszaru zdrowia w Polsce.
Digital Health Hackathon to konkurs dla mikro-, małych i średnich firm, w tym start-upów gotowych do podejmowania wyzwań z obszaru e-zdrowia. Do udziału w nim zaproszone są przedsiębiorstwa, które chcą nawiązać współpracę w obszarze cyfrowej transformacji w opiece zdrowotnej z podmiotami formułującymi wyzwania.

Wyzwania przygotowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, Medicover i LUX MED dotyczą analityki danych z dziedziny ochrony zdrowia, a także informatycznych rozwiązań, które będą wsparciem dla lekarza podczas wizyty pacjenta w gabinecie. W trakcie konkursu uczestnicy będą mogli korzystać z technologii Microsoft. Nagroda w przypadku każdego z wyzwań wynosi 10 000 zł.

Zespoły konkursowe będą miały dwa dni na opracowanie swoich rozwiązań, które oceni jury złożone z ekspertów, przedstawicieli instytucji formułujących wyzwania oraz organizatorów Forum e-Zdrowia. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 20 września podczas drugiego dnia konferencji w Sopocie.

Więcej szczegółów na www.forumezdrowia.pl/2019/hackathon
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe