Wyślij
Udostępnij:
 
 

Prof. Janusz Andreas zaprasza na XX Międzynarodowy Zjazd PTAiIT

Autor: |Data: 01.04.2020
 
 
- Chciałbym wyrazić nadzieję, że po zakończeniu kryzysu, mimo czekającego nas ogromnego wysiłku w nadchodzących tygodniach, będziemy chcieli spotkać się w Krakowie we wrześniu, aby podsumować i omówić doświadczenia, nadal wypracowywać konieczne standardy i wytyczne, także w postępowaniu w sytuacjach katastrofy epidemicznej – apeluje prof. dr hab. med. Janusz Andres, prezes-elekt Polskiego Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii, w imieniu Komitetu Organizacyjnego XX Międzynarodowego Zjazdu PTAiIT w Krakowie.
List prof. dr hab. med. Janusza Andresa, prezesa-elekta Polskiego Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii w imieniu Komitetu Organizacyjnego:
- Szanowni państwo, drogie koleżanki i koledzy, zwracam się do was w chwili, gdy wszyscy stajemy w obliczu kulminacyjnego punktu walki z niewidocznym przeciwnikiem, jakim jest COVID-19. Jako lekarze anestezjolodzy wspólnie z pielęgniarkami i ratownikami medycznymi, znaleźliśmy się na pierwszej linii frontu w leczeniu krytycznie chorych ofiar pandemii w Polsce. Zrobimy wszystko, aby sprostać wyzwaniu i chociaż mamy świadomość, że w wielu przypadkach możemy być bezsilni – nie zapominajmy o bezpieczeństwie personelu medycznego – podstawowej zasadzie w praktyce anestezjologii i intensywnej terapii. Chciałbym wyrazić nadzieję, że po zakończeniu kryzysu, mimo czekającego nas ogromnego wysiłku w nadchodzących tygodniach, będziemy chcieli spotkać się w Krakowie we wrześniu, aby podsumować i omówić doświadczenia, nadal wypracowywać konieczne standardy i wytyczne, także w postępowaniu w sytuacjach katastrofy epidemicznej.

W związku z tym, że przed nami czas niezwykle intensywnej pracy, zdecydowaliśmy się przedłużyć termin wczesnej rejestracji i przesyłania abstraktów do 31 maja 2020 roku dla potencjalnych uczestników i partnerów XX Międzynarodowego Zjazdu PTAiIT w Krakowie (www.anest2020.syskonf.pl/rejestracja) i Sympozjum Satelitarnego WCA2020 na temat ECMO (www.ecmo2020.syskonf.pl/rejestracja).

Wszelkie pytania w sprawie zjazdu, proszę kierować na adres biuro@anest.eu.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe