Wyślij
Udostępnij:
 
 
Trendy w Reumatologii

Przełomowe odkrycia w reumatologii 2019/2020

Autor: Karolina Gawarzewska |Data: 11.02.2020
 
 
Na temat nowych sposobów leczenia rozmawiają lekarze na całym świecie. Trwają poszukiwania leków i rozwiązań medycznych, które w bezpieczny i skuteczny sposób doprowadzą do wyleczenia pacjenta z najtrudniejszych chorób reumatologicznych.
Prof. dr hab. Piotr Wiland, kierownik naukowy XI Konferencji Trendy w Reumatologii na przełomie 2019/2020 razem z zaproszonymi ekspertami, 26-27 marca przedstawią najnowsze doniesienia dotyczące całego spektrum wiedzy z zakresu reumatologii.

Podczas tego bezprecedensowego wydarzenia zaprezentowane zostaną nowości w leczeniu biologicznym i celowanym RZS, wczesnych zapaleń stawów, dny moczanowej, spondyloartropatii zapalnej, łuszczycowego zapalenia stawów, leczenia osteoporozy oraz wielu innych, ważnych dla lekarza zagadnień. Uczestnicy konferencji poznają najnowsze osiągnięcia z dziedziny reumatologii, które opisywano w renomowanych czasopismach medycznych w 2019 roku.

Liderzy podzielą się doświadczeniami klinicznymi, zaprezentują studium przypadków, omówią wyniki prac badawczych oraz podzielą się doświadczeniem w tym zakresie.

Szczegółowy program konferencji znajduje się pod linkiem: PROGRAM

Rejestracja: ZAPISZ SIĘ
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe