Wyślij
Udostępnij:
 
 

Przygotuj plakat i wygraj udział w międzynarodowych konferencjach!

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 02.08.2022
 
 
Przed młodymi naukowcami szansa na pochwalenie się swoją wiedzą oraz aktywne uczestnictwo w konferencji naukowej i zdobycie atrakcyjnych nagród. Wystarczy przygotować plakat na konferencję V Psychiatria – Dialogi Interdyscyplinarne.
Wydarzenie wyróżnia się spośród innych swoją formułą. Program jest oparty na tytułowych dialogach, w trakcie których poruszane są istotne zagadnienia dotyczące zdrowia psychicznego i problemów społecznych. Wśród wystąpień swoje miejsce mają też Dialogi Młodych, czyli specjalna sesja plakatowa. Udział w niej to okazja do zdobycia wyróżnień w konkursie.

Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie plakatu zgodnego z tematyką konferencji, a więc z pogranicza psychiatrii i innych specjalności medycznych. Pracę w wersji cyfrowej, o docelowych wymiarach 70 x 100 cm, należy przesłać do 15 sierpnia 2022 r. Autorzy trzech najwyżej ocenionych plakatów będą mieli możliwość przedstawienia ich w formie krótkiej prezentacji na sesji plenarnej. To jednak nie wszystko, co czeka na laureatów.

REGULAMIN SESJI PLAKATOWEJ


Dwie najlepsze prace zostaną nagrodzone pokryciem całościowego kosztu udziału w 10. edycji konferencji European Association of Psychosomatic Medicine, 15–17 czerwca 2023 r. we Wrocławiu. Specjalne nagrody czekają również na autorów dwóch najciekawszych plakatów z zakresu zastosowania trazodonu w leczeniu depresji lub lurazydonu w leczeniu schizofrenii – pokrycie całościowego kosztu udziału w 36. edycji konferencji European College of Neuropsychopharmacology, 7–10 października 2023 r. w Barcelonie!

Warunkiem prezentacji plakatu jest rejestracja na konferencję i uiszczenie opłaty rejestracyjnej. Można jednak uzyskać zwolnienie z opłaty! Możliwość bezpłatnego udziału otrzymają autorzy pierwszych dwudziestu plakatów dotyczących:
– epidemiologii lub badań z zakresu chorób współwystępujących, a także jakości życia pacjentów z depresją lub schizofrenią,
– praktycznego stosowania trazodonu lub lurazydonu zgodnie z charakterystykami produktów leczniczych zarejestrowanymi w Polsce.

V Psychiatria – Dialogi Interdyscyplinarne odbędzie się 7–8 października we Wrocławiu. Zapraszamy!

REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.