Wyślij
Udostępnij:
 
 

VII Regionalna Konferencja PFSz w Zamościu

Autor: Agnieszka Kostencka |Data: 29.04.2019
 
 
Polska Federacja Szpitali wraz z Zamojskim Szpitalem Niepublicznym serdecznie zaprasza Dyrektorów Szpitali i osoby zarządzające placówkami medycznymi wraz z przedstawicielami organów prowadzących do wzięcia udziału w VII Regionalnej Konferencji PFSz w Zamościu, która odbędzie się 16.05.2019r.
Ministra Zdrowia na konferencji będzie reprezentować p.minister Józefa Szurek Żelazko, nie zabraknie także Delegacji z Centrali NFZ, z ramienia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Andrzeja Jacyny, będzie Zastępca Dyrektora Departamentu Świadczeń Opieki Zdrowotnej Daniel Rutkowski. Wśród zaproszonych gości są przedstawiciele Lubelskiego Oddziału NFZ, Wojewody Lubelskiego, Marszałka woj. lublelskiego. Po raz pierwszy uczestnikami konferencji będą również goście z Ukrainy reprezentujący Stowarzyszenie Lekarzy Polskiego Pochodzenia na Wołyniu.

Podczas konferencji odbędzie się Panel dyskusyjny pt.” Reformy systemu ochrony zdrowia 2019 – wyzwania” którego moderatorem będzie Jarosław J. Fedorowski, Prezes Polskiej Federacji Szpitali.
Koordynatorem konferencji ds. programu jest Prezes Zamojskiego Szpitala Niepublicznego, Pan Mariusz Paszko, a koordynatorem z ramienia PFSz jest Project Manager, mgr Urszula Szybowicz.

Więcej szczegółów wraz z aktualną agendą już wkrótce pojawi się na stronie www.pfsz.org, a przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z organizatorem, urszula.szybowicz@pfsz.org
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe