Wyślij
Udostępnij:
 
 

W poniedziałek kapituła konkursu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia” wybierze zwycięzców

Autor: Bartosz Zielonacki |Data: 28.11.2019
 
 
Statuetka konkursu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” w kategorii „Lider Roku 2019 w Ochronie Zdrowia – Zdrowie publiczne” trafi do... O tym zadecyduje kapituła, której obrady zaplanowane są na poniedziałek (2 grudnia).
Przypomnijmy, zwycięzcą w kategorii „Lider Roku 2018 w Ochronie Zdrowia – zdrowie publiczne" został Dawid Ciemięga, pediatra z Centrum Medycznego Paprocany w Tychach, pierwszy w Polsce lekarz, który pozwał antyszczepionkowców.

Ciemięga jest absolwentem Śląskiego Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Pracował w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka Ligota, na oddziale pediatrii Szpitala Miejskiego w Tychach.

Liderami Roku 2017 w kategorii „Zdrowie publiczne” zostali ex aequo prof. dr hab. n. med. Marek Brzosko, krajowy konsultant w dziedzinie reumatologii, kierownik Kliniki Reumatologii, Chorób Wewnętrznych i Geriatrii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Elżbieta Rucińska–Kulesz, dyrektor NFZ Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego z siedzibą w Gdańsku.

Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone podczas gali „Sukcesu Roku” 16 stycznia 2020 r. na Zamku Królewskim.

Więcej o konkursie na stronie internetowej: www.termedia.pl/SukcesRoku2019.

Przeczytaj także: „Najlepsi dyrektorzy szpitali publicznych ostatnich dziesięciu lat”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe