Wyślij
Udostępnij:
 
 
VIII Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej odbędzie się we Wrocławiu w dniach 11-13 października 2019 r.

Znamy już program tegorocznego Kongresu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Będzie bardzo praktycznie!

Autor: Bartosz Zielonacki |Data: 04.07.2019
 
 
Program, który przygotował Komitet Naukowy pod kierownictwem dr hab. n. med. Agnieszki Mastalerz-Migas oraz dr. hab. n. med. Jarosława Drobnika, prof. PMWSZ, jest bardzo praktyczny. Będzie dużo warsztatów i sesji z najważniejszą i najaktualniejszą wiedzą dla lekarzy rodzinnych.
W trakcie październikowego kongresu przedstawione zostaną opracowywane dokumenty rekomendacyjne, m.in. rekomendacje PTW i PTMR dotyczące szczepień u pacjentów dorosłych. Duży nacisk położony będzie na szczegółowe przedstawienie problemów pediatrycznych i geriatrycznych. Omówione zostaną najczęstsze schorzenia, z którymi spotykają się lekarze rodzinni w codziennej praktyce. Zaplanowano także warsztaty dotyczące m.in. badań neurologicznych w POZ, komunikacji z pacjentem, opieki paliatywnej, leczenia ran, USG, badań naukowych i wielu innych tematów.

VIII Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej odbędzie się tradycyjnie we Wrocławiu w dniach 11-13 października 2019 r. w centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.

Zapraszamy do zapoznania się z programem szczegółowym pod adresem: www.termedia.pl/Konferencja-VIII-Kongres-Polskiego-Towarzystwa-Medycyny-Program-szczegolowy,1056,8203.html.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe