Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

7. Konferencja Kontrowersje w Dermatologii

Autor: Alicja Kostecka |Data: 04.12.2019
 
 
Dziś w zimowej stolicy Polski – w Zakopanem rozpoczyna się po raz 7. cykliczna konferencja Kontrowersje w Dermatologii. Przewodniczącym Komitetu Naukowego konferencji jest prof. Jacek Szepietowski, kierownik Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, a organizatorem Wydawnictwo Termedia.
W konferencji uczestniczyć będą uznane autorytety polskiej dermatologii. Spotkanie ma charakter interdyscyplinarny, do udziału w konferencji zaproszono także specjalistów nefrologii, chorób zakaźnych, psychiatrii czy psychologii klinicznej. Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się więcej na temat diagnozowania i leczenia chorób skóry oraz rozwiać swoje wątpliwości i kontrowersje na ten temat. W konferencji udział weźmie także gość z zagranicy – prof. Lali Mekokishvili z Instytutu Medycznego w Tbilisi, Gruzja.

Konferencja Kontrowersje w Dermatologii spotyka się zawsze z ogromnym zainteresowaniem lekarzy dermatologów w Polsce. Ubiegłoroczna edycja konferencji zyskała nawet status Regionalnej Konferencji Międzynarodowego Towarzystwa Dermatologicznego, dzięki czemu konferencję zaszczycili wybitne autorytety światowej dermatologii.
Więcej czytaj program:www.termedia.pl/Konferencja-VII-Konferencja-Kontrowersje-w-Dermatologii-Program-szczegolowy,1038,9142.html
 
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe