SPECJALIZACJE DERMATOLOGIA
 
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Aplikacja mobilna profilaktyki czerniaka
 
Działy: Aktualności
Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej została utworzona pierwsza polska aplikacja mobilna dotycząca profilaktyki czerniaka Dermocheck.
Narzędzie zawiera niezbędne informacje z zakresu zapobiegania czerniakowi oraz prezentuje stosowane aktualnie, dostępne dla pacjenta, metody terapii i miejsca ich świadczenia. Aplikacja pozwala również przejść krok po kroku przez proces samobadania oraz wskazuje, co robić w przypadku, gdy niepokojąca zmiana skórna pojawi się na ciele.

Dermocheck to aplikacja mobilna stworzona z myślą o osobach dbających o zdrowie swoje i swoich bliskich. Narzędzie pozwala zapoznać się z aktualnymi danymi dotyczącymi czerniaka, prezentuje właściwy sposób przeprowadzania samobadania oraz przybliża przebieg ścieżki terapii w przypadku wykrycia choroby.
Aplikacja została utworzona pod opieką Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Bazuje na informacjach merytorycznych przygotowanych przez pracowników Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz ekspertów Akademii Czerniaka.

Dermocheck ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie jest konsultacją specjalistyczną, dlatego wszelkie niepokojące zjawiska należy niezwłocznie zgłosić lekarzowi.
 
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe