Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Celowa pigmentacja skóry – nowe wyzwanie dla dermatologów

Źródło: Przegląd Dermatologiczny
Autor: Alicja Kostecka |Data: 08.10.2019
 
 
Tagi: tatuaż
Sprawozdanie z IV Europejskiego Kongresu Badań nad Tatuażami i Substancjami Barwiącymi, który odbył się wiosną tego roku w Bernie.
Czwarty już kongres ECTP (the 4th European Congress on Tattoo and Pigment Research) odbył się w tym roku 26–28 marca w Bernie w Szwajcarii. Formuła tych spotkań jest wyjątkowa. W kongresie uczestniczą zarówno lekarze, jak i naukowcy zajmujący się badaniem barwników – chemicy, biolodzy, a także przedstawiciele organizacji tatuażystów, producentów i dystrybutorów barwników do celowej pigmentacji skóry, konsumentów i pacjentów. Prelegentami są reprezentanci każdej z tych grup. Żywa dyskusja w trakcie sesji i w kuluarach świadczy o tym, jak duża jest potrzeba wiedzy i wymiany doświadczeń w tych wszystkich, czasem bardzo odmiennych, środowiskach.
Poniżej relacja z kongresu: www.termedia.pl/Celowa-pigmentacja-skory-nowe-wyzwanie-dla-dermatologow-Sprawozdanie-z-IV-Europejskiego-Kongresu-Badan-nad-Tatuazami-i-Substancjami-Barwiacymi-r-n-Berno-26-28-marca-2019-roku,56,37911,1,0.html
 
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe