Specjalizacje, Kategorie, Działy
Partner serwisu
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Niechciane pamiątki z wakacji

Źródło: mj
Autor: Marzena Jaskot |Data: 11.09.2014
 
 
Pharmaceris W – DEPIGMENTACYJNE SERUM na przebarwienia – ACIPEEL 3x
Przebarwienia bywają niechcianą pamiątką po wyjątkowo słonecznym lecie. Ale nie tylko: mogą pojawić się w czasie ciąży lub stosowania antykoncepcji hormonalnej, kiedy zwiększony poziom hormonów we krwi powoduje szczególną wrażliwość skóry na promieniowanie UV.
Likwidowanie istniejących przebarwień ma na celu głębokie złuszczenie naskórka oraz zahamowanie procesu nadmiernej melanogenezy.
Nowością w serii Pharmaceris W jest DEPIGMENTACYJNE SERUM na przebarwienia – ACIPEEL 3x. Jego formuła zawiera: kwas cytrynowy (1%) – rozjaśniający powierzchnię skóry, kwas salicylowy (0,5%) – działający silnie keratolitycznie, kwas migdałowy (2%) – mający zdolność wnikania w głąb naskórka i hamowania aktywności tyrozynazy oraz witaminę C – redukującą szkodliwy wpływ promieni UV i chroniącą DNA komórek skóry.
Działanie serum oparte jest na trzypoziomowym działaniu rozjaśniającym przebarwienia.
1. Dzięki aktywności 3 kwasów (cytrynowego, salicylowego i migdałowego) zostaje złuszczona powierzchniowa warstwa zrogowaciałego naskórka.
2. Kwas migdałowy i cytrynowy, przez umiejętność wnikania w głąb skóry, złuszczają kolejne poziomy wielowarstwowego naskórka, pobudzając go tym samym do odnowy.
3. Witamina C wraz z kwasem migdałowym hamują proces melanogenezy w melanocytach poprzez inhibicję aktywności enzymatycznej tyrozynazy, co ma na celu unormowanie produkcji barwnika, spowolnienie jego transportu na powierzchnię skory i zapobieżenie powstawaniu nowych przebarwień. Witamina C dodatkowo wzmaga syntezę kolagenu, głównego białka podporowego skóry, dzięki czemu odzyskuje ona elastyczność i odpowiednie nawilżenie.

DEPIGMENTACYJNE SERUM na przebarwenia – ACIPEEL 3x stosuje się na noc. Polecane jest do cery wrażliwej i problemowej, z nierówną pigmentacja (plamy posłoneczne, ostuda, plamy starcze, przebarwienia potrądzikowe, pociążowe, pozapalne), niezależnie od wieku.
Najlepsze efekty daje równoczesne stosowanie: TRÓJAKTYWNEGO KREMU WYBIELAJĄCY- ALBUCIN - do twarzy na dzień SPF 50+ oraz Intensywnego kremu wybielającego ALBUCIN–INTENSIVE do twarzy na noc. 42,90 zł/30 ml
www.pharmaceris.com
 
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe