Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Warszawskie Dni Dermatologiczne

Autor: Alicja Kostecka |Data: 04.10.2019
 
 
W Warszawie, w hotelu Marriott, odbywają się Warszawskie Dni Dermatologiczne - druga edycja konferencji poświęcona praktycznym aspektom dermatologii i wenerologii. Konferencja odbywa się pod kierownictwem naukowym prof. Lidii Rudnickiej, prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Prof. Rudnicka zaprosiła do udziału w Warszawskich Dniach Dermatologicznych wybitnych ekspertów od dermatologii z całej Polski, którzy omówią wiele chorób dermatologicznych od postawienia diagnozy po leczenie.
Eksperci zwrócą szczególną uwagę na problemy farmakoterapii w leczeniu dermatologicznym oraz medyczne aspekty pielęgnacji skóry. Podczas konferencji odbywają się również warsztaty, które pozwolą na interaktywne zdobywanie wiedzy w małych grupach.

Gościem specjalnym konferencji jest prof. Kilian Eyerich z Monachium, który wygłosi wykład na temat: "W jaki sposób wybrać najlepszy biologiczny lek w leczeniu pacjenta z łuszczycą".

Warszawskie Dni Dermatologiczne, to świetna okazja do poznania nowych osiągnięć światowej dermatologii, wymiany poglądów na temat leczenia chorób skóry,
Poznaj szczegółowy program: www.termedia.pl/Konferencja-WAWDERM-2019-Warszawskie-Dni-Dermatologiczne-Program-szczegolowy,1055,8368.html
 
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe