Termedia.pl
 
 
Workshop Filmowy: Chirurgia Ogólna - Biennale Festiwalowe
Date:22.11.2019 - 23.11.2019
Place:Turzno k/Torunia (Pałac Romantyczny)
WWW:www.wideochirurgia.com
 
Szanowni Państwo,
W imieniu Komitetu Organizacyjnego, chciałbym Państwa zaprosić do udziału w:

Workshopie Filmowym: Chirurgia Ogólna - Biennale Festiwalowe,
Pałac Romantyczny Turzno k/Torunia, 22-23 listopada 2019.


Workshop filmowy to prezentacje filmowe, gdzie do uczestników przemawia obraz procedur chirurgicznych. Oprócz filmów prezentowanych przez ekspertów, na stoiskach tematycznych odbędzie się część praktyczna, gdzie każdy uczestnik będzie miał możliwość zapoznać się bezpośrednio ze sprzętem i materiałami prezentowanymi w sesjach filmowych.

Sympozjum to dedykowane jest nie tylko dla rezydentów, ale i dla wszystkich chirurgów pragnących pogłębić swoją wiedzę w sposób praktyczny. Prezentacje filmowe najnowszych technik operacyjnych, materiałów i sprzętu zainteresują też z pewnością kierujących oddziałami chirurgicznymi oraz pielęgniarki operacyjne. Ten skondensowany program w postaci ponad 13 godzin zajęć (800. minut) z zakresu najpopularniejszych procedur w chirurgii ogólnej, oparty będzie na filmach z udziałem najlepszych ekspertów w danej dziedzinie Workshop nawiązuje swoimi tradycjami do szkoleń dla chirurgów organizowanych w latach 2007- 2012 przez Sekcję Wideochirurgii TChP, które odegrały znaczącą rolę w edukacji podyplomowej wielu chirurgów.

Za udział w workshopie zostanie przyznanych 13 punktów edukacyjnych przez Dziekana Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM. Szczegóły dotyczące rejestracji oraz Program Ramowy znajdują się na stronie internetowej: www.wideochirurgia.com

Serdecznie zapraszam.

Z wyrazami szacunku

Prof. dr hab. med. Tadeusz Wróblewski
Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby WUM
Ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Quick links
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe