Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Zapraszamy do publikowania artykułów naukowych w czasopiśmie „Leczenie Ran”

Redaktor: Patryk Dąbrowski |Data: 10.01.2022
 
 
W imieniu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz redaktora naczelnego prof. Arkadiusza Jawienia zapraszamy do publikowania w naszym czasopiśmie artykułów naukowych z zakresu leczenia wszystkich ran przewlekłych, takich jak stopa cukrzycowa, odleżyny, owrzodzenia żylne goleni, oparzenia i odmrożenia oraz przewlekłe rany klatki piersiowej i jamy brzusznej.
Autorzy periodyku zainteresowani są publikowaniem prac oryginalnych, poglądowych i opisów przypadków z zakresu patofizjologii, obrazu klinicznego i leczenia oraz nowości technologicznych w leczeniu ran przewlekłych.

„Leczenie Ran” to czasopismo interdyscyplinarne, skierowane do szerokiego grona czytelników ze środowiska pielęgniarskiego, lekarzy wielu specjalności medycznych i farmaceutów oraz przedstawicieli firm medycznych rozwijających i produkujących szeroki asortyment środków oraz aparatury, mających zastosowanie w leczeniu ran przewlekłych.

Czasopismo prowadzone jest zgodnie z międzynarodowymi standardami naukowymi przez uznanych specjalistów i od 1 grudnia 2021 r. uzyskało 20 punktów MEiN.

Artykuły publikowane są bezpłatnie!

Zapewniamy wysoką jakość oraz krótki czas publikacji przyjmowanych artykułów.

Jeśli chcesz opublikować swoje badanie/artykuł przeglądowy/opis przypadku, skontaktuj się z nami e-mailowo: katarzyna.cierzniakowska@biziel.pl

Więcej informacji dotyczących publikacji prac znajdziesz na stronie czasopisma

http://ptlr.org/czasopismo-leczenie-ran/

Sprawdź zasady pisania prac:

ZASADY PISANIA PRAC

Poprzednie wydania czasopisma są dostępne w archiwum:

PRZEJDŹ DO ARCHIWUM


Z poważaniem,
redaktor naczelny
prof. dr hab. med. Arkadiusz Jawień
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.