Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Ginekologiczne "topy" na Top Medical Trends

Źródło: EG
Autor: Ewa Gosiewska |Data: 23.01.2018
 
 
Ginekologia to jedna z ponad dwudziestu dziedzin, jakie zostaną omówione w interdyscyplinarnym programie Kongresu Top Medical Trends. Lekarze zainteresowani udziałem w tym wielkim święcie medycyny mogą skorzystać jeszcze z niższych opłat rejestracyjnych. Promocja trwa do 2 lutego.
W trakcie sesji ginekologicznej uczestnicy usłyszą m.in. o ciąży w kontekście chorób współistniejących. Zaplanowano także temat pt.: „Menopauza – jak najlepiej pomóc naszej pacjentce. Trudne wybory”.
Profesor Maciej Wilczak, od lat bardzo wysoko oceniany w ankietach uczestników, obdarzony szczególnym darem dydaktycznym, powie jak najlepiej rozmawiać z pacjentką o antykoncepcji.

W programie Kongresu Top Medical Trends znalazły się także m.in. sesje dotyczące: kardiologii, hematologii, psychiatrii, endokrynologii i diabetologii, nefrologii, dermatologii, okulistyki, gastroenterologii, nowości w szczepieniach, stanów nagłych w POZ, bólu głowy, onkologii, chorób rzadkich, ortopedii, pulmonologii i alergologii w przypadkach, medycyny rodzinnej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem i rejestracji na: www.topmedicaltrends.pl
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe