Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

III Praktyczny Gabinet Ginekologiczny

Redaktor: Patryk Dąbrowski |Data: 10.02.2022
 
 
Organizatorzy po raz trzeci zapraszają do sal wykładowych – na dwa dni wypełnione sesjami, dyskusjami i prezentacjami przypadków. Konferencja odbędzie się 24 i 25 czerwca.
Dwudniowa konferencja poświęcona jest w całości praktycznym rozwiązaniom diagnostycznym w gabinecie ginekologicznym. Stąd szerokie spektrum tematów i szczegółowo omawianych przypadków, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł znaleźć interesującą go problematykę i poszerzyć swoje umiejętności praktyczne.

Kierownictwo naukowe, podobnie jak w poprzednich latach, spoczęło w rękach prof. dr hab. n. med. Violetty Skrzypulec-Plinty.


Podczas wydarzenia uczestnicy zapoznają się m.in. ze szczegółami histerektomii oraz zaleceniami i przeciwwskazaniami do laparoskopowej operacji nowotworów narządu rodnego. Poruszone zostaną również tematy ultrasonografii w położnictwie oraz problemy onkologiczne, z jakimi eksperci mają do czynienia w gabinecie ginekologicznym.

Każdego dnia na uczestników czekać będą kolejne przypadki i propozycje rozwiązań do zastosowania podczas praktyki lekarskiej oraz możliwość konfrontacji własnych doświadczeń z wiedzą ekspercką podczas dyskusji.

Zarejestruj się na konferencję już dzisiaj

ZAREJESTRUJ SIĘ