SPECJALIZACJE
 
Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Pierścień dopochwowy PriyaRing z funkcją wczesnej identyfikacji owulacji
 
Działy: Aktualności
Spółka Gedeon Richter Plc. zawarła wyłączną umowę licencyjno-dystrybucyjną z przedsiębiorstwem Prima-Temp Inc. z siedzibą w USA dotyczącą komercjalizacji innowacyjnego urządzenia medycznego, PriyaRing, na obszarze całego świata z wyłączeniem Stanów Zjednoczonych i Kanady.
PriyaRing jest czujnikiem identyfikującym subtelne zmiany temperatury, które mają miejsce przed owulacją.
PriyaRing to pierścień dopochwowy z funkcją wczesnej identyfikacji owulacji. Co 6 minut pierścień dokonuje pomiaru temperatury wewnętrznej, a następnie – dzięki bezprzewodowej transmisji danych – co 2 godziny przesyła informacje do połączonego z nim urządzenia mobilnego. Dane przekazywane są do chmury, w której są przechowywane i analizowane w oparciu o autorski algorytm Prima-Temp. Pierścień nie zawiera żadnych substancji czynnych – znajduje się w nim jedynie czujnik pomiaru temperatury. Urządzenie wykrywa subtelne zmiany temperatury następujące przed owulacją i wysyła te informacje do połączonego z nim urządzenia mobilnego. Taki system komunikacji pozwala na łatwą obsługę, ciągły przepływ danych i wspiera działania mające na celu informowania o możliwości zajścia w ciążę.

Spółka Gedeon Richter jest w pełni zaangażowana w wykorzystanie wiedzy marketingowo-sprzedażowej z zakresu ginekologii w celu rozwoju obszaru cyfrowej opieki zdrowotnej dzięki naszej innowacyjnej technologii urządzeń elektronicznych noszonych przez kobiety, tzw. galanterii elektronicznej. Ten wspaniały krok na drodze naszego strategicznego rozwoju, polegający na komercjalizacji PriyaRing, pozwoli spółce Prima-Temp zainteresować tym produktem znaczną liczbę kobiet, które poszukują tego typu innowacyjnego urządzenia.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe