Specjalizacje, Kategorie, Działy
Archiwum

Praktyczny Gabinet Ginekologiczny – zakończenie twórczej konferencji

Udostępnij:
Za nami cztery dni wirtualnych wykładów wypełnionych aktualną i przydatną wiedzą. W Komitecie Naukowym konferencji zasiadała prof. dr hab. med. Violetta Skrzypulec-Plinta (przewodnicząca), prof. dr hab. med. Rafał Stojko i prof. dr hab. med. Maciej Wilczak. Organizatorem merytorycznym i logistycznym była firma Termedia.
Algorytmy postępowania, opisy przypadków, konkretne rady wynikające z własnych doświadczeń. To wszystko znalazło się w wykładach 17 specjalistów medycyny, wygłoszonych w trakcie ośmiu sesji konferencji Praktyczny Gabinet Ginekologiczny, przeprowadzonej online w dniach od 19.10 do 22.10.2020 roku. Kierownikiem naukowym była prof. dr hab. med. Violetta Skrzypulec-Plinta, a w Komitecie Naukowym znaleźli się: prof. dr hab. med. Rafał Stojko i prof. dr hab. med. Maciej Wilczak.

Organizatorem merytorycznym i logistycznym była firma Termedia.

W wirtualnych salach wykładowych omawiano klasyczne schorzenia ginekologiczne, ale i trudne, skomplikowane, czasem bardzo rzadkie przypadki. Często powracał kontekst pandemii COVID-19, która zmieniła niektóre procedury i przebieg terapii.

Oto niektóre sesje: Położnictwo - przepisy a praktyka, Menopauza: Nowe metody – nowe praktyki, Chirurgia małoinwazyjna – duży wybór przydatnej wiedzy.

Można było poszerzyć wiedzę nie tylko w dziedzinie ginekologii, ale i onkologii, dermatologii i endokrynologii oraz znaleźć wytyczne, wynik doświadczeń znakomitych wykładowców.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.