Wyślij
Udostępnij:
 
 
Dają sto tysięcy złotych na... stronę o zdrowiu prokreacyjnym
Źródło: KL, Ministerstwo Zdrowia
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 14.12.2017
 
 
Ministerstwo Zdrowia ogłosiło konkurs na utrzymanie strony internetowej i aplikacji mobilnej o zdrowiu prokreacyjnym. Resort planuje wydać na to sto tysięcy złotych. Środki będą pochodzić z Narodowego Programu Zdrowia.
Przedmiotem ogłoszonego konkursu jest wybór realizatora zadania polegającego na utrzymaniu i wsparciu strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. W ramach wsparcia strony internetowej oraz aplikacji mobilnej wyłoniona firma ma także zapewnić rozbudowę i rozwój produktu.

Na realizację zadania w ramach ogłaszanego konkursu Ministerstwo Zdrowia przeznaczyło w 2017 roku dotację celową w wysokości stu tysięcy złotych. Pieniądze będą pochodzić ze środków budżetu państwa, ale minister zastrzega sobie prawo do zmiany źródła finansowania zadania w zależności od dostępności środków pozostających w dyspozycji Ministerstwa Zdrowia.

Zadanie ma być realizowane od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku. Oferty można składać do 18 grudnia bieżącego roku.

Więcej szczegółów na temat konkursu na stronie Ministerstwa Zdrowia w zakładce: "Utrzymanie strony internetowej wraz z aplikacją mobilną o zdrowiu prokreacyjnym".

Przeczytaj także:
- "Konstanty Radziwiłł: Każde dziecko ma prawo do życia, także to nienarodzone",
- "Andrzej Duda: Trzeba wprowadzić restrykcyjne prawo odnośnie aborcji eugenicznej",
- "Jarosław Kaczyński: PiS będzie dążyło do zakazu aborcji z powodu choroby dziecka".


Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe