Fedorowski zachęca do uczestnictwa w "Badaniu satysfakcji dyrektorów polskich szpitali"

Udostępnij:
- Szanowni prezesi i dyrektorzy, pragnę poinformować o nowym, unikatowym projekcie zainicjowanym i realizowanym przez Polską Federację Szpitali. Zachęcam do uczestnictwa w "Badaniu satysfakcji dyrektorów polskich szpitali", którego celem jest zbadanie poziomu satysfakcji dyrektorów polskich szpitali - mówi Jarosław Fedorowski, prezes Polskiej Federacji Szpitali. Pierwsze wyniki badania będą zaprezentowane podczas konferencji "Hospital & Healtcare Management 2019".
- Wspólnie z Manpower Life Science przygotowaliśmy projekt badawczy pod tytułem "Badanie satysfakcji dyrektorów polskich szpitali". Partnerem wydarzenia jest także Wolters Kluwer Polska - mówi Jarosława Fedorowskiego, prezesa Polskiej Federacji Szpitali, a Urszula Szybowicz, project manager PFSz, wyjaśnia: - Celem projektu jest zbadanie poziomu satysfakcji dyrektorów polskich szpitali z uwzględnieniem kluczowych obszarów takich, jak satysfakcja z pełnionej roli i ścieżki rozwoju zawodowego, środowisko pracy, współpraca z interesariuszami systemu i realizacja polityki jakości i celów szpitala zarządzanego. Badanie jest doskonałą okazją, by podzielić się opinią na temat ważnych dla państwa obszarów, które w znaczący sposób wpływają na jakość i efektywność pracy dyrektorów.

Inicjatywa Polskiej Federacji Szpitali jest pierwszym w Polsce badaniem satysfakcji dyrektorów polskich szpitali.

Co zrobić, aby wziąć udział w badaniu? Napisać wiadomość do z Urszuli Szybowicz, project manager Polskiej Federacji Szpitali, na adres urszula.szybowicz@pfsz.org, z "Badanie Satysfakcji Dyrektorów Polskich Szpitali" w temacie. W odpowiedzi Urszula Szybowicz prześle link do anonimowej ankiety, którą należy wypełnić do 31 maja.

- Pierwsze wyniki badania będą zaprezentowane podczas konferencji "Hospital & Healtcare Management 2019" - zapowiada Urszula Szybowicz.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie: www.termedia.pl/Hospital&HealthcareManagement2019.

Na konferencję można zarejestrować się na stronie: www.termedia.pl/Hospital&HealthcareManagement2019/Rejestracja.

Przeczytaj także: "Czy program "Hope Exchange 2019" przyczyni się do rozwiązania szpitalnych problemów?".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.