Wyślij
Udostępnij:
 
 
Jakub Kosikowski nie jest już przewodniczącym PR
Źródło: KL, Facebook, Porozumienie Rezydentów.
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 04.10.2018
 
 
- We środę (3 października) zakończyłem swoją przygodę z Porozumieniem Rezydentów. Niebawem poznacie nowe prezydium i nowego przewodniczącego. Władzę obecnie sprawuje pozostałe grono prezydium, PR będzie nadal działać - poinformował Jakub Kosikowski na Facebooku, a w rozmowie z "Menedżerem Zdrowia" przyznał, że założył własny biznes.
- Trzy lata pracy w Porozumieniu Rezydentów, najpierw w zarządzie, później jako rzecznik prasowy i na koniec przewodniczący, robi swoje. Czas zwolnic miejsce nowym, założyłem swój biznes i może wreszcie zacznę wymarzoną specjalizację z onkologii. Na razie nie było na to czasu - napisał Jakub Kosikowski na Facebooku i podsumował: - Jedne cele, które sobie postawiłem udało się zrealizować, inne nie. Przed porozumieniem jeszcze dużo pracy, wszystko powoli i z chaosem legislacyjnym wchodzi w życie, pomożemy wam z tym tak samo jak do tej pory. Było miło z wami działać dla zmiany sytuacji pacjentów i naszego środowiska. Dzięki za te trzy lata razem, chyba trochę udało się zmienić rzeczywistość.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe