Wyślij
Udostępnij:
 
 

Jaśkowiak kontra Szumowski na ringu?

Źródło: RMF FM
Autor: Krystian Lurka |Data: 10.12.2019
 
 
Podczas rozmowy w RMF FM dziennikarz przekazał prezydentowi Poznania zaproszenie od ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego do walki pięściarskiej. - Jestem na to gotowy - zadeklarował Jacek Jaśkowiak.
- Jeśli walka odbędzie się w charytatywnym celu, to jestem na to gotowy, z przyjemnością zawalczę - stwierdził Jacek Jaśkowiak. - Słyszałem, że pan minister jest całkiem dobry - dodał prezydent Jaśkowiak.

Przypomnijmy, że prezydent Poznania to od wielu lat miłośnik boksu. Miał już okazję zmierzyć się w ringu z Dariuszem Michalczewskim i Przemysławem Saletą.

A minister Szumowski?

Boks trenuje od 7 lat, ćwiczy pod okiem mistrza olimpijskiego Pawła Skrzecza.

Ciekawostka, Łukasz Szumowski o boksie lubi rozmawiać z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. - Być może wszystkich zaskoczę, bo na temat boksu rozmawiam głównie z prezesem Kaczyńskim, który zna boks od podszewki - mówił w rozmowie z „Super Expressem”.

Przeczytaj także: „Były pięściarz pobił prezydenta Poznania!”, „Jacek Jaśkowiak o eutanazji” i „Szumowski był ostatnim Polakiem, który spotkał Matkę Teresę”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe