Wyślij
Udostępnij:
 
 
Kamila Ćwik dyrektorem szpitala wojewódzkiego
Autor: Krystian Lurka |Data: 23.04.2019
 
 
Tagi: Kamila Ćwik
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie ma nowego dyrektora. To Kamila Ćwik, była prezes Powiatowego Centrum Zdrowia w Opolu Lubelskim.
Kamila Ćwik jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytetu Gdańskiego, w którym uzyskała tytuł doktora nauk ekonomicznych. - Ukończyła studia podyplomowe na kierunku zarządzanie podmiotami leczniczymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Opracowywała plany naprawcze i restrukturyzacyjne placówek służby zdrowia - informuje "Dziennik Wschodni".

Ćwik była prezesem Zarządu Powiatowego Centrum Zdrowia w Opolu Lubelskim, rzecznikiem prasowym Okręgowego Szpitala Kolejowego w Lublinie oraz głównym specjalistą do spraw kontroli i nadzoru wewnętrznego w lubelskim oddziale NFZ. Pracowała też jako konsultant i audytor wewnętrzny w szpitalu w Kraśniku.

Przeczytaj także: "Profesor Malinowski otrzymał nominację na...".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe