Wyślij
Udostępnij:
 
 
Konstanty Radziwiłł objął patronatem "Wizję zdrowia – diagnoza i przyszłość"
 
Działy: Aktualności
Minister Konstanty Radziwiłł objął patronatem konferencję "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość", która odbędzie się 3 października 2017 roku w hotelu Sheraton w Warszawie. Będzie to pierwszy w Polsce foresight medyczny.
Organizatorem jest Termedia.

Warto zadać sobie pytania: Quo vadis, medicina? Jaki jest stan poszczególnych dziedzin medycyny? Dokąd zmierzają Europa i świat? W jakim kierunku powinniśmy zmieniać system w Polsce? Tym właśnie chcemy zająć się podczas konferencji "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość".

Odpowiedź na te pytania nie uchroni nas przed przyszłymi politycznymi zawieruchami w zdrowiu, ale z pewnością pomoże ograniczyć ich skutki. Rzetelne dane, prawidłowa analiza i wyznaczenie celów strategicznych pomogą nam skonstruować plan na lata, który będzie wskazówką dla kolejnych ekip rządowych.

Przedsięwzięcie to zostało zainspirowane wymianą doświadczeń i rozmowami przeprowadzanymi na konferencji „Priorytety w ochronie zdrowia 2017”, w styczniu tego roku na Zamku Królewskim w Warszawie, podczas paneli dyskusyjnych na temat perspektyw rozwoju ochrony zdrowia w Polsce.

Poruszone wówczas problemy i dyskusje w ocenie organizatorów wykraczały daleko poza ramy i możliwości czasowe konferencji. W powtarzających się ocenach panelistów rozpoczęte wątki wymagały kontynuacji.

Więcej informacji o konferencji na stronie: www.termedia.pl/wizjazdrowia_diagnozaiprzyszłość
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe