Wyślij
Udostępnij:
 
 
Malopolska.pl

Michał Tochowicz dyrektorem

Źródło: Malopolska.pl
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 14.10.2021
 
 
Michał Tochowicz, dotychczasowy prezes spółki Małopolskie Parki Przemysłowe, objął funkcję dyrektora Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie.
Akt powołania nowy dyrektor odebrał 13 października.

Tochowicz do czasu objęcia nowego stanowiska był prezesem spółki Małopolskie Parki Przemysłowe. Wcześniej pracował w kancelarii zarządu małopolskiego urzędu marszałkowskiego. Jest wieloletnim przedsiębiorcą. Zajął stanowisko po Stanisławie Kraciku, który z końcem marca odszedł za porozumieniem stron. Samorządowiec związany z Platformą Obywatelską był wyłonionym w drodze konkursu dyrektorem placówki od 2012 r.

O podmiocie
Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie jest instytucją województwa małopolskiego. Placówka zajmuje się leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych oraz terapią uzależnień. Działalność lecznicza odbywa się w formie stacjonarnej, dziennej, ambulatoryjnej oraz domowej. Położona w Krakowie przy ulicy Babińskiego jednostka zajmuje wraz z parkiem i budynkami szpitalnymi 52 ha terenu. Każdego roku we wszystkich oddziałach placówki hospitalizowanych jest kilka tysięcy pacjentów.

 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe