Wyślij
Udostępnij:
 
 
Paweł Krzesiński wojskowym konsultantem w dziedzinie kardiologii
 
Działy: Aktualności
Lekarz z Wojskowego Instytutu Medycznego został konsultantem Wojskowej Służby Zdrowia. Profesor dr hab. Wojciech Fałkowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, powołał ppłk. dr. hab. n. med. Pawła Krzesińskiego do pełnienia funkcji konsultanta Wojskowej Służby Zdrowia w dziedzinie kardiologii w zespole Konsultanta krajowego do spraw obronności w dziedzinie choroby wewnętrzne.
- Ppłk dr hab. n. med. Paweł Krzesiński pracuje w Klinice Kardiologii i Chorób Wewnętrznych, jest specjalistą chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji w kardiologii. Był jedną z osób odpowiedzialnych za realizacją „Programu profilaktyki chorób układu krążenia w Siłach Zbrojnych RP”. Realizowane przez kilka lat w WIM zadanie postawione przez Ministra Obrony Narodowej, ułatwiło dostęp żołnierzom do specjalistycznej opieki medycznej, zmniejszyło w wojsku zachorowalność i umieralność na choroby o charakterze kardiologicznym - czytamy na stronie internetowej Wojskowego Instytutu Medycznego.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia/ i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe