Wyślij
Udostępnij:
 
 
Prof. Marek Harat z tytułem "Promotor Polski"
 
Działy: Aktualności
Tagi: Marek Harat
Kierownik Kliniki Neurochirurgii w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Bydgoszczy, został wyróżniony tytułem "Promotor Polski".
- Tytuł przyznał zarząd Fundacji Godła Promocyjnego ''Teraz Polska'' w uznaniu za dokonania na polu neurochirurgii - informuje "Gazeta Wyborcza".

Bydgoski neurochirurg prof. Harat specjalizuje się między innymi w chirurgicznym leczeniu cierpiących na chorobę Parkinsona. Chorym wszczepia stymulatory. Pod skórą zostawia elektrodę, która blokuje przewodnictwo nerwowe i odcina ośrodki, które mają patologiczne pobudzenia.

''Promotor Polski'' to tytuł przyznawany osobom, których osiągnięcia na polu naukowym, biznesowym lub kulturalnym budują wizerunek naszej marki narodowej, a także które poprzez swoje dokonania i zaangażowanie przyczyniają się do propagowania oraz umacniania pozytywnego wizerunku naszego kraju.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe