Wyślij
Udostępnij:
 
 

Radny PiS: - Szczepienia przeciwko HPV przygotowują do prostytucji

Źródło: KL, Pietrzynski.pl, Gloswielkopolski.pl
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 20.12.2015
 
 
Marek Pietrzyński, radny powiatu poznańskiego z PiS, na swoim blogu opublikował wpis na temat szczepień. Napisał między innymi, że finansowanie szczepionek przeciwko HPV wpisuje się w szerszy scenariusz ideologi, która dąży do legalizacji prostytucji.
Radny komentarz w sprawie szczepień opublikował na swoim blogu. Tam czytamy: - Poddając dziewczęta w wieku 12-13 lat szczepieniom przeciwko HPV, to tak jakbyśmy dawali przyzwolenia i zakładali, iż w najbliższym czasie będą mogły podjąć intensywne życie seksualne i to z kilkoma partnerami, zabezpieczając je przed negatywnymi tego procederu skutkami zdrowotnymi.

O sprawie kontrowersyjnego wpisu poinformował "Głos Wielkopolski". Jak czytamy na stronie internetowej dziennika, komentarz polityka pochodzi z sierpnia, ale teraz jest ponownie udostępniony z powodu dyskusji podczas sesji rady powiatu i wpisania do budżetu na 2016 roku blisko 800 tys. zł na kontynuację szczepień.

Radny na swoim blogu napisał: - Źródłem sprzyjającym rozwojowi wirusa HPV, będącego powodem znaczącego wzrostu zachorowań na raka szyjki macicy u kobiet, jest prowadzony przez nie styl życia, związany ze środowiskiem propagującym wyzwolenie seksualne kobiet, narażającej kobiety na większe ryzyko niebezpieczeństwa zakażenia wirusem HPV. Wirus HPV przenoszony jest drogą płciową. Znaczący wzrost zachorowań na tego rodzaju nowotwór złośliwy spowodowany jest zmianą natury ideologicznej filozofii życia. Poddając dziewczęta w wieku 12 i 13 lat szczepieniom przeciwko HPV, to tak jakbyśmy dawali przyzwolenia i zakładali, iż w najbliższym czasie będą mogły podjąć intensywne życie seksualne i to z kilkoma partnerami, zabezpieczając je przed negatywnymi tego procederu skutkami zdrowotnymi. W moim przekonaniu są one rodzajem zabezpieczenia podobnych do prezerwatyw, środków antykoncepcyjnych, czy innych leków aborcyjnych, przygotowując je do uprawiania najstarszego zawodu świata, uodporniając dziewczęta przed wirusem HPV, mającej zapobiec w przyszłości zachorowaniu na raka szyjki macicy. Zamiast młodemu pokoleniu przekazywać dobre wzorce, uczące jak żyć dla uniknięcia zrażenia wirusem HPV oferuje się małoletnim polkom serie szczepionek, pozostawiając je samych z problemami wynikającymi z obranej drogi życia, według poglądu „rób-ta co chce-ta”.

Polityk z Prawa i Sprawiedliwości informuje, że finansowanie szczepionek przeciwko HPV wpisuje się w szerszy scenariusz ideologi, która dąży do legalizacji prostytucji. Zdaniem radnego w sprawie nie chodzi o zdrowie dziewczynek, tylko o demontaż ładu społecznego, opartego na systemie wartości chrześcijańskiej.

Marek Pietrzyński stwierdza, że: - Szczepienia są rodzajem zabezpieczenia podobnym do prezerwatyw, środków antykoncepcyjnych czy innych leków aborcyjnych, przygotowując do uprawiania najstarszego zawodu świata.
 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe