Sprzedali 7 kg marihuany w kilka dni. Pod koniec lutego dostaną 15‒20, a w marcu 30

Udostępnij:
Konopia, która trafiła do sprzedaży na polski rynek w drugiej połowie stycznia, wystarczyła na kilka dni. Było to 7 kilogramów. – Rozeszłyby się w ciągu kilku godzin, gdyby nie wprowadzona reglamentacja. Apteka otrzymywała produkt od dystrybutora po przedstawieniu recepty od klienta – wyjaśnił Tomasz Witkowski, menedżer na kraj w Spectrum Cannabis.
- Kolejne dostawy marihuany medycznej będą większe. Pod koniec lutego powinna trafić na rynek partia 15‒20 kg. W marcu przewidziana jest dostawa 50 kg, a pod koniec roku firma jest gotowa sprzedawać u nas 100 kg miesięcznie - poinformowała "Dziennik Gazeta Prawna" i zacytowała Tomasza Witkowskiego: - Nasz plan na 2019 r. to wprowadzenie konopi medycznych w formie olejków i kapsułek. Mamy świadomość, że wówczas nastąpi największy wzrost popytu, bo te produkty będą łatwiejsze w aplikacji. Będą też bardziej przystępne cenowo.

Konopie są obecnie oferowane po 65‒70 zł za gram.

Przeczytaj także: "Szumowski przyznał, że spróbował marihuany i...".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.