Wyślij
Udostępnij:
 
 
Trening bokserski z prezydentem Jaśkowiakiem na aukcji WOŚP
Źródło: BL, Polska Agencja Prasowa
Redaktor: Bartłomiej Leśniewski |Data: 16.12.2018
 
 
Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania, wystawia trening bokserski ze sobą na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Poziom dostosujemy do umiejętności tego, kto wygra aukcję - wyjaśnia Jaśkowiak i dodaje, że WOŚP wspiera od lat, a boks można uprawiać w każdym wieku. Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 roku.
W licytacji może wziąć udział każdy. - Prezydent Poznania przeprowadzi trening bokserski ze zwycięzcą lub zwyciężczynią aukcji, niezależnie od tego, czy będzie to osoba mająca doświadczenie w sportach walki czy też ktoś początkujący. Trening będzie dostosowany do umiejętności zwycięzcy i odbędzie się w Poznaniu. Dochód z aukcji przekazany zostanie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - informuje Polska Agencja Prasowa.

Licytować walkę można na stronie: www.aukcje.wosp.org.pl/trening-bokserski-z-jackiem-jaskowiakiem.

Prezydent Poznania trenuje boks od wielu lat, "Menedżer Zdrowia" pisał o tym
Jaśkowiak w 2015 roku także brał udział w charytatywnej gali bokserskiej. Wówczas stoczył walkę z Dariuszem Michalczewskim, a dochód z charytatywnej gali przekazano na rozbudowę Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Przeczytaj także: "Były pięściarz pobił prezydenta Poznania!".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe