Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Internetowa mapa zasięgu koronawirusa

Autor: Krystian Lurka |Data: 15.02.2020
 
 
Tagi: koronawirus
Udostępniamy link do interaktywnej mapy, na której zaznaczane są dane dotyczące rozprzestrzeniania się koronawirusa 2019-nCoV. Informacje dostarczają, między innymi, WHO i amerykańska CDC (Centers for Disease Control and Prevention).
Na mapie podawana jest także liczba ofiar śmiertelnych.

Mapa dostępna jest na stronie: gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard.

Przeczytaj także: „Co wiemy o wirusie z Wuhan? Eksperci wyjaśnili podczas debaty redakcyjnej Kuriera Medycznego”, „Roberto Speranza: Udało się nam wyizolować koronawirusa 2019-nCoV”, „Pinkas, Kraska i Juszczyk o koronawirusie 2019-nCoV”, „Ghebreyesus ogłosił stan zagrożenia o znaczeniu międzynarodowym”, „Cholewińska-Szymańska: Zakażenie koronawirusem 2019-nCoV ma znamiona wysokiego stopnia zagrożenia” i „Sprawdzą, jak jesteśmy chronieni przed zagrożeniem epidemiologicznym”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
Patronat naukowy portalu:

prof. dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel, kierownik Katedry i Kliniki Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
 
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe