SPECJALIZACJE REUMATOLOGIA
 
Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
37. Konferencja Ordynatorów i Kierowników Przychodni Reumatologicznych
 
Działy: Aktualności
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im prof. dr hab. n. med. Eleonory Reicher wzorem lat ubiegłych, zaprasza do udziału w 37. Konferencji Ordynatorów i Kierowników Poradni Reumatologicznych, która odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2018 roku w Warszawie.
Konferencja skierowana jest głównie do osób zarządzających oddziałami i poradniami reumatologicznymi w całym kraju.

Pierwszego dnia tegorocznej konferencji (8 czerwca) obrady odbywać będą się w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk. Tematyka konferencji koncentrować się będziemy głównie na zmianach w systemie opieki zdrowotnej, a w ramach tego poruszane będą kwestie sieci szpitali, kompleksowej opieki nad chorymi z zapalnymi chorobami reumatycznymi oraz diagnostyki leczenia osteoporozy w Polsce.

Tego samego dnia o godzinie 18.00 odbędzie się uroczysta sesja w Hotelu MERCURE Warszawa GRAND (sala Olimp na X piętrze) w Warszawie, w trakcie której zostaną wręczone nagrody czasopisma Reumatologia.

Drugiego dnia tegorocznej konferencji (9 czerwca) obrady odbywać będą się w sali konferencyjnej Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, podczas których omawiane będą głównie zagadnienia związane z leczeniem biologicznym, diagnostyką zapaleń naczyń, leczeniem bólu oraz depresją w chorobach reumatologicznych.

Poniżej link do strony i rejestracji na konferencję:
www.zjazdordynatorow2018.pl/program

www.zjazdordynatorow2018.pl/rejestracja
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe