Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
38. Konferencja Ordynatorów i Kierowników Poradni Reumatologicznych
Źródło: NIGRiR/AK
Autor: Alicja Kostecka |Data: 17.05.2019
 
 
Dziś rozpoczyna się dwudniowa Konferencja Ordynatorów i Kierowników Poradni Reumatologicznych. Cykliczne wydarzenie kierowana głównie do osób zarządzających oddziałami i poradniami reumatologicznymi w całym kraju. Organizatorem spotkania jest Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im prof. Dr hab. Eleonory Reicher.
Pierwszy dzień konferencji (17 maja) odbywa się w Ministerstwie Zdrowia i poświęcony będziemy głównie zmianom w systemie opieki zdrowotnej. Zostaną omówione najważniejsze problemy, z jakimi borykają się konsultanci wojewódzcy oraz ordynatorzy oddziałów reumatologicznych. Po południu o godz. 18.30 odbędzie się uroczysta sesja, podczas której zostaną wręczone nagrody czasopisma Reumatologia wydawanego przez Wydawnictwo Termedia.

Drugi dzień tegorocznej konferencji (18 maja) odbędzie się w sali konferencyjnej Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, przy ulicy Spartańskiej 1. Sesja pierwsza została oddana do dyspozycji prof. Marka Brzosko, Konsultanta Krajowego w Dziedzinie Reumatologii. Sesja druga będzie poświęcona najistotniejszym jednostkom chorobowym w reumatologii.
Link do programu: http://konfreum.pl/
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe