Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

I Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa Lekarzy Rezydentów

Źródło: AL
Autor: Aleksandra Lang |Data: 06.12.2016
 
 
Zapraszamy wszystkich lekarzy i lekarzy rezydentów do udziału w I Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej Lekarzy Rezydentów, która odbędzie się 9 grudnia 2016 r. w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher (NIGRiR) w Warszawie. Organizatorem przedsięwzięcia są lekarze rezydenci tegoż instytutu – członkowie Interdyscyplinarnego Koła Rezydentów NIGRiR.
Wiodącym tematem tegorocznej konferencji są zapalne choroby reumatyczne. Z wykładami podczas sesji Reumatoidalne zapalenie stawów, Inne układowe choroby tkanki łącznej oraz spondyloartropatie wystąpią profesorowie Brygida Kwiatkowska i Mariusz Puszczewicz oraz dr Ewa Stanisławska-Biernat. Po nich referaty zaprezentują rezydenci z polskich ośrodków. Jesteśmy przekonani, że interesujący program konferencji i jej interdyscyplinarny charakter zyskają zainteresowanie w oczach młodych lekarzy, a konferencja umożliwi wymianę wiedzy i przyczyni się do zainicjowania współpracy między rezydentami i doświadczonymi klinicystami oraz badaczami.
Szczegółowe informacje na stronie internetowej erezydenci.pl
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe