Specjalizacje, Kategorie, Działy
Partner serwisu
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Pacjent post-COVID-owy. Co zostaje, a co się zmienia?

Redaktor: Patryk Dąbrowski |Data: 30.07.2021
 
 
6 i 7 września br. odbędzie się ogólnopolska konferencja „Pacjent post-COVID-owy. Co zostaje, a co się zmienia?”. Organizatorem spotkania jest Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji przy wsparciu Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Na konferencji zostaną omówione najnowsze rozwiązania związane z opieką nad pacjentem po przebytej chorobie SARS-CoV-2, poparte doświadczeniem wybitnych specjalistów w obszarze diagnostyki i leczenia chorych z COVID-19. Eksperci przedstawią aktualne rekomendacje w zakresie terapii lekowych i nielekowych dla chorych z COVID-19 oraz zalecenia diagnostyczno-terapeutyczne i organizacyjne w zakresie opieki nad osobami zakażonymi. Tematem przewodnim będzie dyskusja prowadzona przez wykładowców, dotycząca opieki nad pacjentem po przebytej chorobie, cierpiącym na zespół postcovidowy.

W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiczną konferencja będzie miała charakter hybrydowy. Dwudniowy cykl wykładów odbywać się będzie w Warszawie oraz zostanie transmitowany online na żywo.

Rejestracja wraz z programem konferencji jest dostępna dla wszystkich uczestników na stronie: https://postcovid.medius.com.pl/.

Udział w konferencji jest bezpłatny, każdy z uczestników otrzyma certyfikat oraz punkty edukacyjne.
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe