SPECJALIZACJE REUMATOLOGIA
 
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Polskie Towarzystwo Reumatologiczne szykuje się do zjazdu
 
Działy: Polecamy
Wielkie święto polskiej reumatologii coraz bliżej. To tutaj w jednym miejscu i czasie spotkają się eksperci aby dyskutować o najnowszych doniesieniach naukowych z tej dziedziny. W programie XXIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego- jak przekonuje prezes PTR prof. Eugeniusz J. Kucharz- znajdzie coś dla siebie zarówno praktyk jak i klinicysta czy dydaktyk. Czego mogą spodziewać się uczestnicy?
- Polskie Towarzystwo Reumatologiczne skupia ponad 70 proc. reumatologów polskich i ukoronowaniem naszej działalności, w której każdy może znaleźć swoje miejsce i praktyk i klinicysta i dydaktyk, są zjazdy towarzystwa. Na najbliższy zapraszamy do Szczecina 21-23 września. Będzie to okazja do zapoznania się z nowościami, przedstawienia swoich badań i prezentacji przypadków - zachęca do udziału w wydarzeniu prof. Eugeniusz Kucharz, prezes Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego.

- Będzie wielu ciekawych wykładowców zarówno z Polski jak i z zagranicy, szczególnie zapraszamy młodych reumatologów do zgłaszania prac. Mamy nadzieję, że eksperci zaproszeni do wygłoszenia wykładów przedstawią te zagadnienia, które są szczególnie interesujące dla lekarzy praktyków - mówi prof. Marek Brzosko, krajowy konsultant w dziedzinie reumatologii.
XXIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego odbędzie się 21-23 września 2017 r. w Szczecinie.

Więcej informacji na stronie Zjazdu.
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe