Specjalizacje, Kategorie, Działy
Partner serwisu
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Reumatologia mocnym punktem Top Medical Trends

Źródło: EG
Autor: Ewa Gosiewska |Data: 25.01.2018
 
 
Kongres Top Medical Trends to od lat jedno z ważniejszych medycznych podsumowań roku. W interdyscyplinarnym programie wydarzenia uwzględniono także m.in. reumatologię. Jacy eksperci tej dziedziny przybliżą uczestnikom nowości?
Prezes elekt Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego prof. Włodzimierz Samborski wygłosi wykład pt.: „Młody pacjent z bólem grzbietu/bólami stawów obwodowych”. Przypadki pacjentów z bólami mięśni omówi prof. Piotr Wiland. Z kolei jak diagnozować i jakie terapie dobierać pacjentom z osteoporozą powie prof. Piotr Leszczyński.

W programie Kongresu Top Medical Trends znalazły się także m.in. sesje dotyczące: kardiologii, hematologii, psychiatrii, endokrynologii i diabetologii, nefrologii, ginekologii, dermatologii, okulistyki, gastroenterologii, nowości w szczepieniach, stanów nagłych w POZ, bólu głowy, onkologii, chorób rzadkich, ortopedii, pulmonologii i alergologii w przypadkach, medycyny rodzinnej.
Lekarze zainteresowani udziałem w Kongresie mogą skorzystać jeszcze z niższych opłat rejestracyjnych. Promocja trwa do 2 lutego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem i rejestracji na: www.topmedicaltrends.pl
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe