SPECJALIZACJE REUMATOLOGIA
 
Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Światowe Dzień Reumatyzmu w NIRiR
Źródło: NIGRiR/AK
Autor: Alicja Kostecka |Data: 11.10.2018
 
 
Każdego roku Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w Warszawie organizuje obchody Światowego Dnia Reumatyzmu. W piątek 12 października 2018 r. w siedzibie Instytutu przy ul. Spartańskiej 1, specjaliści w dziedzinie reumatologii, kardiologii i rehabilitacji podzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą i wynikami najnowszych badań z osobami chorymi reumatycznie oraz ich bliskimi.
Celem wydarzenia jest upowszechnienie wiedzy na temat wczesnego wykrywania reumatoidalnego zapalenia stawów oraz wymiana doświadczeń dotyczących leczenia chorób reumatycznych. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w aż 7 wykładach prowadzonych przez specjalistów z Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, które potrwają od godziny 10.00 do 14.00.

Uczestnicy wykładów będą mieli także okazję do wzięcia udziału dyskusji oraz skorzystania z indywidualnych porad specjalistów. Oprócz wykładów, planowany jest kiermasz, na którym uczestnicy wykładów będą mogli zapoznać się z ofertą stowarzyszeń chorych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie internetowej pod adresem www.spartanska.pl/ .

Organizatorami wydarzenia są Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Reumatyków REF, Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej.

Projekt “Program profilaktyki RZS Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe