Wyślij
Udostępnij:
 
 

„Amyloidoza łańcuchów lekkich” już w sprzedaży!

Redaktor: Patryk Dąbrowski |Data: 13.01.2022
 
 
Nakładem Wydawnictwa Termedia ukazało się pierwsze wydanie książki „Amyloidoza łańcuchów lekkich. Kompendium” autorstwa prof. dr. hab. n. med. Radosława Kaźmierskiego.
Publikacja jest pozycją wybitnie interdyscyplinarną z obszaru wielu specjalizacji lekarskich. Autor, prof. Radosław Kaźmierski, dołożył starań, aby zapewnić czytelnikom dostęp do najświeższych doniesień oraz badań dotyczących tej choroby.

Dzięki temu do rąk odbiorców trafia kompendium wiedzy, które w sposób uporządkowany i przystępny dostarcza kompleksowej i nowoczesnej wiedzy o chorobie z grupy chorób rzadkich, a na pewno zbyt rzadko rozpoznawanych.

Autor publikacji omawia szeroko rozumianą patologię amyloidozy, objawy kliniczne, metody diagnostyki i leczenia oraz zagadnienia profilaktyki, takie jak szczepienia, monitorowanie stanu chorego po leczeniu przyczynowym oraz wiele innych.

Cennym uzupełnieniem książki jest rozdział przeznaczony dla pacjentów i ich opiekunów, zawierający wiele uwag praktycznych

Nowe wydanie podręcznika można już nabyć w cenie 99 zł.

Z pewnością książka będzie stanowić cenne wsparcie w codziennej praktyce lekarskiej oraz przyczyni się do uratowania od przedwczesnej śmierci lub inwalidztwa choć części osób chorych na amyloidozę łańcuchów lekkich.

KUP TERAZ!
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.