Wyślij
Udostępnij:
 
 

„Dermatologia Interwencyjna” - bestseller pod redakcją red. Agnieszki Owczarczyk-Saczonek jest już dostępny w formie ebooka

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 30.06.2020
 
 
- Polecamy naszą książkę, która powstała dzięki pracy całego zespołu. Jest ona zbiorem naszych doświadczeń zdobytych w pracy praktycznej w poradni, na oddziale oraz na dyżurze - podkreśla dr hab. Agnieszka Owczarczyk-Saczonek, prof. UWM. Pod jej redakcją powstawała książka „Dermatologia Interwencyjna”. Bestseller Wydawnictwa Medycznego Termedia jest już dostępny w wygodnej formie ebooka.
Książka w prosty i przejrzysty sposób omawia większość dermatoz, z którymi mogą się zetknąć młodzi lekarze pełniący pierwsze dyżury dermatologiczne w poradniach, ośrodkach pomocy doraźnej i gabinetach POZ. Autorka wraz z zespołem Katedry Dermatologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na podstawie zdobytej wiedzy i własnego doświadczenia stworzyła wyjątkowo praktyczne kompendium wiedzy dermatologicznej (w układzie: objawy, różnicowanie, postępowanie, leczenie), ilustrowane bogato fotografiami. W publikacji przedstawiono problemy, z którymi lekarze dermatolodzy mogą się spotkać w swojej codziennej praktyce.

- Książka „Dermatologia Interwencyjna” jest nie tylko dla dermatologów, ale dla lekarzy różnych specjalności, a przede wszystkim dla lekarzy rodzinnych - zaznacza prof. dr hab. n. med. Waldemar Placek.

Książka w formie wygodnego i nowoczesnego ebooka dostępna jest na stronie: www.termedia.pl/eKsiazka/-232

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji e-booka >>>

 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe