Wyślij
Udostępnij:
 
 
Pełna Sala Ziemi na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas Top Medical Trends 2019

"Top Medical Trends 2020" na stadionie

Źródło: WJ
Autor: Wojciech Jankowski |Data: 01.04.2019
 
 
W tym roku, po raz kolejny, "Top Medical Trends" zanotował rekordową frekwencję. Sala Ziemi, największa w Poznań Congress Center na Międzynarodowych Targach Poznańskich, przez cały czas trwania konferencji pękała w szwach. Niezwykłe zainteresowanie lekarzy POZ i specjalistów skłoniło organizatora do przeniesienia wydarzenia na jeszcze większy obiekt, czyli Stadion Miejski w Poznaniu. W przyszłym roku na pewno nie zabraknie wolnych krzesełek dla głodnych wiedzy lekarzy.
Oficjalna pojemność stadionu wynosi ponad 40 tysięcy miejsc. Możliwość zagospodarowania boiska piłkarskiego pozwoli na postawienie sceny, z której wykładowcy jak największe gwiazdy muzyki rockowej będą przekazywać najnowszą wiedzę z niemal wszystkich specjalności medycznych oraz aktualne rekomendacje i wytyczne dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

- Sprawdzona formuła spotkania pozostaje bez zmian – uczestnik otrzyma w pigułce najnowsze standardy postępowania i wytyczne niemal wszystkich dziedzin medycyny. Tu znajdzie odpowiedzi jak postępować w gabinecie z pacjentem cierpiącym na różne schorzenia i skorzysta z porady specjalisty. A tych na kongresie z pewnością nie zabraknie. Do grona wykładowców, podobnie jak w ubiegłych latach, zapraszamy ponad stu uznanych ekspertów, konsultantów krajowych, prezesów towarzystw naukowych. Sięgamy po wybitne autorytety, ale dokonując wyboru słuchamy opinii uczestników. Zapraszamy tych wykładowców, którzy mają także szczególny dar dydaktyczny. Eksperci w ciągu trzech dni opowiedzą o postępach medycyny w ujęciu praktycznym– zachęcają do udziału w przyszłorocznym Kongresie organizatorzy.

"Top Medical Trends 2020" odbędzie się w dniach 20-22 marca w Poznaniu.
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.