Wyślij
Udostępnij:
 
 

"Wizja Zdrowia" na żywo w internecie

Źródło: KL
Autor: Wojciech Jankowski |Data: 07.10.2019
 
 
Z polskim systemem opieki zdrowotnej nie jest dobrze. Dlatego podczas trzeciej edycji kongresu "Wizja Zdrowia" zastanowimy się nad tym, jak poprawić sytuację. Porozmawiamy o braku kadry medycznej, informatyzacji polskiego systemu zdrowia, chorobach rzadkich, autoimmunologicznych i szczepieniach. Spytamy ekspertów, co zrobiliby, gdyby byli ministrem zdrowia. Dyskusja o zdrowiu w gronie decydentów jest niezbędna, zwłaszcza w czasie ciągłych przekształceń. Będzie transmitowana na żywo na naszej stronie internetowej.
Transmisje z wszystkich sal obrad rozpoczną się 9 października o godz. 9. Uczestnicy transmisji będą mogli zadawać pytania.Informacje o sesjach na stronie: www.termedia.pl/WizjaZdrowia2019/Program.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji "Wizja Zdrowia" znajdują się na stronie: www.termedia.pl/WizjaZdrowia2019.

Przeczytaj także: "Fedorowski zaprasza na "Wizję Zdrowia", "Kępowicz o panelu "Cyfryzacja i informatyzacja polskiego systemu zdrowia", "Pokazujemy program „Wizji Zdrowia”, "Mołdach: Zabranianie dopłacania do leczenia to niegodziwość" i "Jankowski: Gdybym był ministrem zdrowia, to...".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe