Wyślij
Udostępnij:
 
 
Archiwum

19 sesji konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 – wybierz, obejrzyj, dyskutuj

Autor: Iwona Konarska |Data: 25.01.2022
 
 
Konferencja rozpoczyna się dzisiaj (26 stycznia) w Zamku Królewskim w Warszawie. O najistotniejszych zadaniach w ochronie zdrowia na 2022 rok rozmawiają liderzy opinii, przedstawiciele najważniejszych urzędów, organizacji sektora zdrowotnego i praktycy.
Sesja inauguracyjna ma nakreślić szerszy horyzont i wypunktować najważniejsze problemy. Tytuł: „Wyzwania zdrowotne i makroekonomiczne dla systemu ochrony zdrowia. Oczekiwania pacjentów, środowiska medycznego, przemysłu i możliwości państwa”.

W trakcie kolejnych sesji specjaliści przyjrzą się szczegółowo wybranym fragmentom systemu ochrony zdrowia i możliwościom medycyny. Wielokrotnie wypowiedziane zostanie słowo pandemia, ale poza rachunkiem strat konieczne jest wyjście w przyszłość.

Przypomnijmy, że konferencja Priorytety w Ochronie Zdrowia od dziesięciu już lat umożliwia wymianę doświadczeń, prezentację innowacyjnych rozwiązań w branży farmaceutycznej oraz nowych pomysłów na zarządzanie systemem ochrony zdrowia. Pokazuje, jak ważne jest to zagadnienie w debacie publicznej. Z doświadczeń lat minionych wiadomo, że wiele deklaracji czy przedstawionych raportów miało wpływ na polską ochronę zdrowia.

Wszystkie panele tego szczególnego wydarzenia są transmitowane na portalu wydawnictwa Termedia.

W imieniu Rady Naukowej konferencji, redakcji „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” oraz Wydawnictwa Termedia zapraszamy do dzisiejszej merytorycznej dyskusji nad organizacją systemu ochrony zdrowia w Polsce i priorytetami na rok 2022. W trudnych nadchodzących miesiącach potrzebny będzie plan stworzony przez fachowców.

Więcej szczegółów

Poznamy również laureatów rywalizacji - "Sukces Roku".

Oto lista laureatów
Laureaci 2021
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.