Wyślij
Udostępnij:
 
 

2022 – kalendarz wydarzeń się zapełnia!

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 15.12.2021
 
 
Przed nami ostatnie webinary w 2021 roku. Od jego początku zorganizowaliśmy ponad 300 wydarzeń w formule stacjonarnej, hybrydowej i online. Warto już jednak zaplanować swój kalendarz szkoleń oraz konferencji na 2022 rok. Termedia gwarantuje, że będzie z czego wybierać!
Na pierwsze webinary zapraszamy już 12 stycznia. To istotna data w szczególności dla pneumologów i kardiologów, bo właśnie im poświęcone będą ówczesne konferencje online. Specjaliści zajmujący się układem oddechowym, wraz z onkologami, powinni też zwrócić uwagę na kolejne dni, w trakcie których czekają nas dwa spotkania poświęcone rakowi płuc.

Zwieńczeniem pierwszego miesiąca nowego roku będą dwa flagowe wydarzenia Termedii – konferencja PRIORYTETY 2022 W OCHRONIE ZDROWIA i gala finałowa konkursu SUKCES ROKU 2021 W OCHRONIE ZDROWIA – LIDERZY MEDYCYNY. Uwagę niewątpliwie należy też zwrócić na trzy dni od 25 do 27 marca, kiedy to na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się XVI KONGRES TOP MEDICAL TRENDS – największe interdyscyplinarne wydarzenie w medycynie. Corocznie uczestniczą w nim tysiące lekarzy i pozostałych pracowników ochrony zdrowia. Nie może na nim zabraknąć również Ciebie!

Aż 10 spotkań w pierwszym kwartale poświęconych zostanie diabetologom. Cykl „Wytyczne praktycznie – zalecenia Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2022” odwiedzi największe polskie miasta. Swój plan szkoleń na całe półrocze mogą z nami przygotować ginekolodzy (konferencje stacjonarne 27 i 28 maja w Poznaniu oraz 24 i 25 czerwca w Warszawie), a na cały rok – psychiatrzy (4 i 5 lutego w Warszawie oraz 7 i 8 października we Wrocławiu). Z myślą o drugim półroczu wszyscy lekarze powinni za to „zawiesić oko” na terminie 16 i 17 września. Zapraszamy wówczas do Poznania na IX OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ PUŁAPKI CODZIENNEJ PRAKTYKI LEKARSKIEJ.


Sprawdź poniżej cały harmonogram na 2022 rok


KALENDARZ WYDARZEŃ


Już obecnie Termedia pracuje nad organizacją niemal stu wydarzeń na przestrzeni kolejnych 12 miesięcy.
Chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi konferencji? Wybierz interesujące Cię dziedziny i zamów nasz newsletter!


NEWSLETTER

 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.