XI Kongres Top Pulmonological Trends odbędzie się 28-30 listopada 2019 r.

Co w programie XI Kongresu Top Pulmonological Trends?

Wyślij:
Udostępnij:
Autor: Wojciech Jankowski
|
Komitet Naukowy pod przewodnictwem prof. dr hab. Haliny Batury-Gabryel przygotował niezwykle atrakcyjny program. Zaplanowano dwadzieścia sesji tradycyjnych, interaktywnych, problemowych, interdyscyplinarnych oraz spotkania z ekspertami i warsztaty kliniczne.
Hasło TPT brzmi: „Keep your respiratory knowledge up-to-date”. Tematyka kongresu dotyczy ważnych problemów pojawiających się w codziennej praktyce lekarskiej. Ich rozwiązanie wymaga interdyscyplinarnej wiedzy i współpracy, wyobraźni medycznej, indywidualnego pochylenia się nad pacjentem, zrozumienia istoty obserwowanych zaburzeń sprawności organizmu i podjęcia właściwych decyzji diagnostyczno – terapeutycznych. Taki sposób postępowania nazywamy sztuką medycyny. Kongres ma charakter naukowo-szkoleniowy. Zakłada aktywny udział uczestników w sesjach tradycyjnych, interaktywnych, problemowych, interdyscyplinarnych, spotkaniach z ekspertami oraz warsztatach klinicznych. Biorą w nim udział specjaliści zajmujący się chorobami układu oddechowego, alergolodzy, interniści, lekarze rodzinni, a także inni lekarze interesujący się szeroko pojętą diagnostyką i leczeniem chorób płuc.

Zachęcamy do zapoznania się z programem szczegółowym XI Kongresu Top Pulmonological Trends, który dostępny jest pod adresem: www.termedia.pl/Konferencja-XI-Kongres-Top-Pulmonological-Trends-Program-szczegolowy,1081,9167.html.

Już od 11 lat Kongres Top Pulmonological Trends wpisuje się do kalendarza konferencji ogólnopolskich stale ewoluując w treściach i formie z myślą o uczestnikach naszych konferencji. Coroczne spotkania integrują środowisko, sprzyjają nawiązywaniu nowych przyjaźni i odświeżają dawne. Starajmy się podtrzymywać te kontakty. Organizatorom zależy, by atmosfera konferencji była jak najlepsza, by wszyscy czuli się w Poznaniu - jak u siebie.

XI Kongres Top Pulmonological Trends odbędzie się 28-30 listopada 2019 r. w Centrum Kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich, najnowocześniejszym tego typu obiekcie w Polsce.
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.