Wyślij
Udostępnij:
 
 
Fot. Archiwum Forum Ekonomiczne

Gospodarka światowa w czasach zarazy

Autor: |Data: 04.09.2020
 
 
COVID-19 pokazał jak niebezpieczne, nie tylko dla zdrowia, ale także dla funkcjonowania gospodarki, mogą być nieprzewidziane sytuacje kryzysowe. Skutki wyhamowania gospodarczego odczuły wszystkie sektory, w największym stopniu branża turystyczna, eventowa i produkcyjna. Czy i w jakim stopniu można przewidzieć zagrożenie i przygotować plany kryzysowe, które zapobiegną podobnym sytuacjom jak ta z 2020 roku? Jak opracować skuteczne systemy zarządzania kryzysowego i procedury awaryjne dla przedsiębiorstw?
O tym dyskutować będą uczestnicy panelu „Gospodarka światowa w czasach zarazy”. Zaproszenie do udziału przyjął Tadeusz Kościnski – Minister Finansów, który na Forum przyjedzie trzeci raz. W rozmowie udział weźmie także dwunastokrotny uczestnik konferencji, Jan Mládek – były czeski minister gospodarki, obecnie przedstawiciel Czeskiego Instytutu Ekonomii Stosowanej, zajmującego się badaniami ekonomicznych i doradztwem gospodarczego.

Polski biznes reprezentować będą: Andrzej Jaworski – prezes zarządu VRG S.A., firmy, która w swoim portfelu posiada takie marki, jak Vistula, Bytom, Wólczanka, W.KRUK czy Deni Cler Milano; Marek Moczulski (dziesiąty raz na konferencji) – prezes zarządu Unitop Sp. z o.o. , wcześniej Bakalland S.A. i ZPC Mieszko S.A. oraz Janusz Włodarczyk – członek Zarządu Lidl Polska. Perspektywę naukową nada dyskusji trzykrotny uczestnik Forum, dr hab. Piotr Wachowiak – obecnie Prorektor ds. Nauki i Zarządzania, od września Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Forum Ekonomiczne odbędzie się w dniach 8 - 10 września 2020 r. w Karpaczu. Rejestracja: www.forum-ekonomiczne.pl/rejestracja/
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe